Reference

Eva Eisler

Eva Eisler

"Firma LUGI je tým lidí, kteří dělají svou práci poctivě, s láskou k řemeslu, detailu, materiálu a s respektem k designerům a klientům. Prezentace dosavadních realizací představuje profesionalitu a kvalitu na nejvyšší úrovni."

Eva Eisler

Eva Eisler působí v oblasti architektury, designu, volného umění a zároveň se věnuje kurátorské a pedagogické činnosti.
Lucie Koldová

Lucie Koldová

"Ve své práci se vždy snažím dosáhnout určité rovnováhy mezi působivou vizuální formou a inovativním konceptem. Mezi mé hlavní priority patří si práci i patřičně příjemně užít. Lugi pro mě znamená syntézu všeho zmíněného. Spolupráce na setu stolků Wrap s firmou Lugi pro mě představovala nejen profesionálního partnera při řešení zajímavých technologických postupů, ale zároveň pro mě byla i skvělým osobním zážitkem. Našla jsem tam právě onu rovnováhu mezi vysokou kvalitou zpracování a lidským přístupem k designu a řemeslu."

Lucie Koldová, designérka
oceněná titulem Czech Grand Designer 2012

www.luciekoldova.com
Jan Padrnos

Jan Padrnos

Na spolupráci s firmou LUGI se mi líbí nejen jejich nadšení a odvaha, se kterou se pouští do nových věcí, ale hlavně to, že firma LUGI postupuje systematicky a promyšleně. Tím mám na mysli to, že pokud se pro něco rozhodne, tak se jí to i povede. Řemeslná úroveň, technologická vybavenost, práce s detailem, dodržení termínů a příjemná komunikace je u LUGI samozřejmostí.

Jan Padrnos, designér
BLACKBOX
www.blackbox.cz


Lukáš Bílek

Lukáš Bílek

Jakýkoliv projekt zrealizovat představuje řadu nástrah, nebezpečí a rizik, které musíme na cestě k cíli překonat. A já se vždycky těším na spolupráci s LUGI, protože jejich stabilní úroveň KVALITY, špičkové PODPORY, úroveň KOMUNIKACE a bezproblémová REALIZACE , pro mne znamená osamělý záliv bezpečí.

Ing. arch. Lukáš Bílek
ABM Architekti
www.abmarch.cz
FOX gallery

FOX gallery

"Práce srdcem, odvaha, pokora, smysl pro detail, kvalita a nadčasovost tak vidím LUGI. Firma, která na sobě stále pracuje a nezapomíná ani na svoji identitu, volí cestu spolupráce s designéry a ví, že nejen proto může být uznávána i v zahraničí. Firma, jejímž produktům i přístupům můžeme věřit. A právě pro tyto vlastnosti je součástí naší expozice českých firem, které vytvářejí výrobky zohledňující požadavky současné doby."

Jana Opatrná, ředitelka FOX gallery
www.foxgallery.cz
Jana a Ivan Zacharovi

Jana a Ivan Zacharovi

Firmu LUGI doporučujeme všem svým klientům, kteří ocení perfektní provedení vyráběného nábytku, dokonale zpracovaný detail a skvělý přístup k zákazníkovi. Je nám ctí s firmou LUGI již deset let spolupracovat na realizacích námi navržených interiérů.

Ing. arch. Jana Zacharová
Ing. arch. Ivan Zachar
Romana Staehelin

Romana Staehelin

„LUGI není výrobce nábytku, LUGI je umělecký zážitek z rukou poctivých profesionálů.“

Romana Staehelin, klient LUGI

Realizace: interiér Terasového domu v Košířích, Projekt oceněný Grand Prix Architektů 2008
Architekt: Pavel Hnilička (Hnilička - Císler Architekti)

více info o projektu:
www.hnilicka.cz
Archiweb
Markéta Cermanová

Markéta Cermanová

"Realizace interiéru s LUGI je radost, na kterou si pak můžete sáhnout."

Markéta Cermanová, interiérová designérka

realizace: interiér bytu na Břevnově
marketa.cermanova@okurydesign.cz
Martina Denderová

Martina Denderová

"Jsem ráda, že se firmě daří, sleduji jak se LUGI rozrůstá a prosperuje. Je dobře, že se lidé vrací ke kvalitě, dobrému vkusu a osobnímu přístupu."

Martina Denderová, klient LUGI

Projekt: Zakázkový interiér, Praha 8
Ing. arch. Hana Míková

Ing. arch. Hana Míková

"Profesionalita, preciznost, dokonalý detail, individuální přístup, nadšení pro svoji práci a maximální snaha splnit přání klienta ... to vše mne napadá ve spojení s LUGI. Spolupráce na projektu mne s nimi velmi těší a výsledek je vždy perfektní."

Ing. arch. Hana Míková

Projekt: Zakázkový interiér v Berouně
Šárka Pospíšilová

Šárka Pospíšilová

"Smysl pro detail, estetiku a kvalitu výrobku včetně perfektní spolupráce, to vše jsem našla u firmy LUGI ... Můžu jen vřele doporučit."

Šárka Pospíšilová, klient LUGI

Projekt: Zakázková kuchyně s kamennou deskou
Marek Hrnčárek

Marek Hrnčárek

"Do firmy LUGI jezdím rád. Nacházím zde poctivé řemeslo, krásné dřevo, chytré nápady a příjemné lidi. Všem vřele doporučuji."

Marek Hrnčárek, klient LUGI (kolekce)