LUGI

claim

LUGI je český výrobce nábytku zaměřený na zakázkovou výrobu interiérových řešení a na vlastní kurátorsky sladěnou kolekci nábytku a interiérových doplňků. LUGI spolupracuje s řadou architektů a designérů s cílem vytvářet produkty a interiéry, které představují trvalou hodnotu díky jejich kvalitě a nadčasové čisté estetice. Portfolio značky pokrývá všechny zásadní aspekty interiéru, jako jsou nábytek, kuchyně, čalouněné prvky, úložné jednotky a postelové systémy. Firma je také výhradním českým zástupcem německé značky Lattoflex, jejíž rošty a matrace jsou špičkou na trhu.

LUGI je členem Asociace českých nábytkářů, Cechu čalouníků a dekoratérů a držitelem ocenění Česká kvalita - Nábytek

Principy LUGI

01

Kvalita

Chceme dělat věci tak dobré, jak jen mohou být. U zakázkové výroby interiérů i u vlastní kolekce se snažíme dodat výsledným produktům osobitost, která zdůrazňuje nebo doplňuje charakter klienta.
02

Řemeslo

Práci se dřevem si užíváme. Naše práce je založena na tradičním řemesle a je zaměřena na kvalitu, užitné vlastnosti a čistý design. Každý výrobek je podepsán truhlářským mistrem, který jej vytvářel.
03

Detail

Jsme posedlí detailem. Podle nás rozhoduje o konečném výsledku, funkčnosti a nadčasovosti našich výrobků. Baví nás dělat věci, které s časem neztrácejí svou hodnotu.
04

Osobní přístup

Při jednání s klientem nás zajímá jeho představa a názor. Vytváříme mu individuální zázemí během přípravy projektu, v průběhu realizace, i po ní. Naši lidé jsou motivováni k tomu, aby každý kontakt s firmou byl pro klienta radostí.
05

Komunikace

Komunikujeme aktivně a srozumitelně. Ať už se jedná o poskytnutí rychlé informace nebo o složité technické řešení v rámci projektu. Ve všem, co děláme, se chceme stále zdokonalovat.
06

Ekologie

Ekologie je přirozeně spjatá s našimi produkty. Pracujeme především s certifikovanými evropskými dřevinami a přírodními materiály. Naše výrobky z masivu, zejména v nábytkové kolekci, jsou 100% ekologické.
07

Odpovědnost

V rámci svých možností se zapojujeme do podpory neziskových organizací a lidsky prospěšných projektů.